Одеська якість 2017

Опубликовано: 12 Июнь 2017
Просмотров: 340

22.05.2017 стартував конкурс якості товарів, робіт, послуг "Одеська якість-2017"

Оцінювати якість товарів, робіт, послуг буде конкурсна комісія, до складу якої увійдуть провідні фахівці Одеської обласної державної адміністрації, територіального відділення Антимонопольного Комітету в Одеській області, Одеської міської ради, торгівельно-промислової палати, Держпродспоживслужби та інших фахових установ. В рамках конкурсу «Одеська якість-2017» будуть визначені найкращі підприємства Одеського регіону, 

які акцентують увагу на якості продукції та послуг задля задоволення потреб споживачів.

У 2017 році продукція та послуги конкурсантів поділятимуться на такі категорії:

• продукція(продовольчі товари, промислові товари для населення)

• товари виробничо-технічного призначення

• вироби народних художніх промислів

• роботи та послуги.

Для Вашого підприємства цей Конкурс є можливістю гідно представити свою якісну продукцію споживачам.

Довідки та консультації щодо участі у Конкурсі Ви можете отримати за телефоном: (048) 715-00-91, (048) 715-00-94 або за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморська, 10, каб.24, 31, та на сайті підприємства-організатора: sm.od.ua, e-mail – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

За результатами конкурсу відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів, яка запланована на вересень 2017р. Результати Конкурсу всебічно висвітлюватимуться регіональними ЗМІ.

Інформація для Вас
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.