Розроблено стандарт ASTM, який допоможе підвищити точність теплових лічильників

Опубликовано: 11 Январь 2018
Просмотров: 40

Нова специфікація ASTM International допоможе виробникам теплових лічильників забезпечувати максимальну точність своєї продукції. Документ називається ASTM E3137 "Специфікації на обладнання та прилади для технологій обліку тепла".

Цей стандарт був розроблений і незабаром буде опублікований технічним комітетом ASTM International по сонячним, геотермальних і іншим альтернативним джерелам енергії (E44). Розробка стандарту була підтримана Міжнародною асоціацією керівників сантехнічних служб (IAPMO).

Сертифікація продукції на відповідність вимогам нового стандарту ASTM E3137 допоможе виробникам і продавцям теплолічильників продемонструвати потенційним покупцям таких виробів точність даної продукції, тоді як кінцеві споживачі, в свою чергу, зможуть розраховувати на серйозне прискорення і спрощення процедури вибору виробів.

Крім того, кінцеві споживачі зможуть проявити більшу впевненість в точності вимірювання і кількісної оцінки переваг (енергетичних, фінансових та екологічних) використовуваних ними джерел теплової енергії.

Інформація для Вас
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.