Атестація випробувального обладнання

Просмотров: 5930

ДП "Одесастандартметрологія" надає послуги з атестації випробувального обладнання. Роботи проводяться відповідно до ГОСТ 24555-81 "Система державних випробувань продукції. Порядок атестації випробувального обладнання. Основні положення".

Атестація випробувального обладнання (ВО) проводиться з метою визначення нормованих характеристик випробувального обладнання, їх відповідності вимогам нормативних документів та встановлення придатності обладнання до експлуатації.

Найбільш поширеними видами випробувального устатковання є центрифуги, термостати, муфельні печі, сушильні шафи, сита і т.п.

Атестації підлягає випробувальне обладнання, що відтворює нормовані зовнішні впливаючі фактори та (або) навантаження.

До нормованих точносних характеристик випробувального обладнання відносяться встановлені нормативними документами характеристики, що визначають можливості обладнання відтворювати і підтримувати режими і умови випробувань в заданих діапазонах, з необхідною точністю і стабільністю, протягом встановленого терміну.

Атестація випробувального обладнання може бути первинною, періодичною та позачерговою.

Первинній атестації підлягає нове випробувальне обладнання.

Періодичну атестацію випробувального обладнання проводять у процесі його експлуатації. Терміни проведення періодичної атестації випробувального обладнання визначаються при первинній атестації.

Позачергову атестацію випробувального обладнання проводять:
• при введенні в експлуатацію випробувального обладнання після транспортування і тривалого зберігання;
• після ремонту, модернізації, капітальної переробки фундаменту, встановленого стаціонарно, якщо перераховані операції можуть призвести до зміни нормованих точносних характеристик;
• при погіршенні якості продукції, що випускається.

Позитивні результати атестації випробувального обладнання оформлюються атестатом.

Ми раді співпраці з Вами!
Співпраця з нами – це запорука якісного виконання робіт.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.