Атестація випробувального обладнання

Просмотров: 7791

ДП "Одесастандартметрологія" надає послуги з добровільної атестації випробувального обладнання.

Атестація випробувального обладнання проводиться з метою визначення нормованих характеристик випробувального обладнання, їх відповідності вимогам нормативних документів та встановлення придатності обладнання до експлуатації.

До нормованих точносних характеристик випробувального обладнання відносяться встановлені нормативними документами (в т. ч. методиками випробувань, методиками виконання вимірювань, експлуатаційною документацією) характеристики, що визначають можливості обладнання відтворювати і підтримувати режими і умови випробувань в заданих діапазонах, з необхідною точністю і стабільністю, протягом встановленого терміну.

Атестації підлягає випробувальне обладнання, що відтворює умови випробувань (нормовані зовнішні впливаючі фактори та (або) навантаження).

Найбільш поширеними видами випробувального устатковання є центрифуги, термостати, муфельні печі, сушильні шафи, сита і т.п.

Атестації підлягає випробувальне обладнання, що відтворює нормовані зовнішні впливаючі фактори та (або) навантаження.

До нормованих точносних характеристик випробувального обладнання відносяться встановлені нормативними документами характеристики, що визначають можливості обладнання відтворювати і підтримувати режими і умови випробувань в заданих діапазонах, з необхідною точністю і стабільністю, протягом встановленого терміну.

Атестація випробувального обладнання може бути первинною, періодичною та позачерговою.

Первинній атестації підлягає нове випробувальне обладнання.

Періодичну атестацію випробувального обладнання проводять у процесі його експлуатації. Терміни проведення періодичної атестації випробувального обладнання визначаються при первинній атестації.

Позачергову атестацію випробувального обладнання проводять:
• при введенні в експлуатацію випробувального обладнання після транспортування і тривалого зберігання;
• після ремонту, модернізації, капітальної переробки фундаменту, встановленого стаціонарно, якщо перераховані операції можуть призвести до зміни нормованих точносних характеристик;
• при погіршенні якості продукції, що випускається.

Позитивні результати атестації випробувального обладнання оформлюються атестатом.

Ми раді співпраці з Вами!
Співпраця з нами – це запорука якісного виконання робіт.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області