ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

Калібрування засобів вимірювальної техніки та устатковання

Просмотров: 12774

Державне підприємство "Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" звертає увагу керівників випробувальних та калібрувальних лабораторій на можливість надання нашим підприємством послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки та устатковання.

Метрологічний центр ДП "Одесастандартметрологія" виконує калібрування за всіма 12 видами вимірювань. Повноваження та компетентність, відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 в сфері калібрування засвідчені атестатом акредитації № 40032 від 01.10.2019р., виданим Національним агентством з акредитації України.

Ви можете ознайомитись з переліком груп засобів вимірювальної техніки та устатковання, калібрування яких здійснюється відповідно до сфери акредитації.

З питань організації проведення робіт, оформлення фінансових документів і за додатковою інформацією просимо звертатися у відділ прийому і видачі засобів вимірювальної техніки за телефонами:
(048) 726-05-05, (048) 726-79-46.

Також за інформацією можете звертатись до начальника метрологічного центру Сергеєвої Оксани Петрівни за телефоном: (048) 726-79-80.

Для планування робіт з калібрування просимо подати на узгодження Програму калібрування.

word Заявка на виконання робіт з калібрування

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області