Доступ до публічної інформації

Просмотров: 8817

Метою Закону України «Про доступ до публічної інформації» є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Цей Закон не поширюється на відносини щодо одержання інформації суб'єктами владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій, а також на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.

Якщо законодавство або договірні домовленості вимагають від органу з сертифікації оприлюднити конфіденційну інформацію (наприклад на запит правоохоронних органів або Національного органу з акредитації), ООВ надає таку інформацію.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Порядок складання, подання запиту на отримання публічної інформації

Надання публічної інформації ДП «Одесастандартметрологія» здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації.

З метою спрощення процедури оформлення запитів на інформацію пропонуємо подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

Запит на інформацію повинен містити:

- ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
- підпис і дату (за умови подання запиту в письмовій формі).

Пропонуємо скористатися готовими формами заявок:

Форма заявки для фізичної особи

Форма заявки для юридичної особи

Форма заявки для об'єднання громадян

Для оформлення запиту на отримання публічної інформації:
письмово ДП «Одесастандартметрологія», вул. Чорноморська, 10, м Одеса, Одеська обл., 65014 (на конверті вказувати "Публічна інформація");
за телефоном / факсом:(048)722-41-95 / (048)715-00-95

Подання громадянами запитів в усній формі за адресою:
м. Одеса, вул. Чорноморська, 10,
каб. 11 (приймальня Генерального директора).

Нормативно-правова база:

Тендери:

Закупівля вагоповірочної лабораторіі на базі автомобіля вантажопідйомністю до 20 тонн у комплекті (для випробувань ваг з НГЗ понад 20 тонн) або еквівалент (ДК 021:2015 код 42923000-2 - Зважувальні машини та ваги)

Закупівля гирь еталонних ГО-500 клас М1 (10 шт.) або еквівалент (ДК 021:2015 код 38310000-1 - Високоточні терези)

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області