Оновлений європейський стандарт EN на сейфи та захищені сховища

Опубликовано: 26 Июль 2019
Просмотров: 1205

Необхідність зберігання цінних речей, коштовностей, документів у безпечних місцях виникає як у великих підприємств та організацій, так і у звичайних сімей та приватних особ. Результатом такої потреби стала поява банкоматів, сейфів і захищених сховищ, які в даний час дуже широко поширені.

Технології захищених методів зберігання повинні регулярно оновлюватися і вдосконалюватися, щоб максимально можливий рівень безпеки.

У зв'язку з цим Європейський комітет зі стандартизації (CEN) приступив до повного перегляду та актуалізації стандарту EN 1143-1:2019 «Одиниці безпечного зберігання. Вимоги, класифікація та методи випробувань на стійкість до злому. Частина 1. Сейфи, сейфи для банкоматів, сейфові двері і захищені сховища».

У результаті оновлений документ встановлює основу для випробування автономних і вбудованих сейфів, сейфів і банкоматів, сейфових дверей і захищених сховищ, класифікуючи їх відповідно до їх стійкість до злому.

Хоча цей стандарт обмежений розглядом тільки фізичних властивостей сейфів та банкоматів і не призначений для більш широкого розгляду систем банкоматів, пропонована ним класифікація стійкісті до злому може також використовуватися для проектування систем безпеки.

При цьому слід враховувати те, що в залежності від навичок злочинця, умов на місці злочину і використовуваних інструментів, для реального злому банкомату може знадобитися значно більше часу, ніж при випробуванні.

Стандарт EN 1143-1 був розроблений технічним комітетом CEN/TC 263 «Безпечне зберігання грошових коштів, цінностей і носіїв даних», секретаріат якого в даний час знаходиться в Британському інституті стандартів (BSI).

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області