Підсумки конкурсу дитячого малюнку та скульптури "Барви якісного світу"

Опубликовано: 22 Октябрь 2019
Просмотров: 601

Шановні друзі, ось і завершився Конкурс дитячого малюнку та скульптури "Барви якісного світу" у 2019 році, організований ДП «Одесастандартметрологія».

Метою конкурсу було формування у свідомості дітей – наймолодших споживачів суспільства, асоціативного уявлення про якісну та безпечну продукцію, популяризацію руху за підвищення якості життя та процвітання рідного краю.

До участі у Конкурсі приймалися виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в графічній або живописній техніці від дітей віком від 5 до 17 років, що мешкають у Одесі і Одеській області.

У рамках Конкурсу було представлено понад 350 робіт. Конкурсне журі обирало кращі малюнки та скульптури за наступними номінаціями:
- «Мій вибір – якісна продукція»
- «Ми за здорове життя»
- «Світ навколо нас»
- «Майбутнє мого краю».

21 жовтня 2019 року у приміщенні ДП «Одесастандартметрологія» відбулося засідання конкурсної комісії, та були визначені переможці конкурсу дитячого малюнку та скульптури "Барви якісного світу".

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 25 жовтня 2019 р. о 12:30 у Художній галереї «ARTODESSA» літнього театру міського саду за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська 24б.

Також у Галереї відбудеться виставка-експозиція, на якій будуть представлені роботи учасників, пролунають пісні одеських виконавців.

Робота конкурсної комісії

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.