ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone     E-mail     Адреса   

Підсумки конкурсу дитячого малюнку та скульптури "Барви якісного світу"

Опубликовано: 22 Октябрь 2019
Просмотров: 1622

Шановні друзі, ось і завершився Конкурс дитячого малюнку та скульптури "Барви якісного світу" у 2019 році, організований ДП «Одесастандартметрологія».

Метою конкурсу було формування у свідомості дітей – наймолодших споживачів суспільства, асоціативного уявлення про якісну та безпечну продукцію, популяризацію руху за підвищення якості життя та процвітання рідного краю.

До участі у Конкурсі приймалися виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в графічній або живописній техніці від дітей віком від 5 до 17 років, що мешкають у Одесі і Одеській області.

У рамках Конкурсу було представлено понад 350 робіт. Конкурсне журі обирало кращі малюнки та скульптури за наступними номінаціями:
- «Мій вибір – якісна продукція»
- «Ми за здорове життя»
- «Світ навколо нас»
- «Майбутнє мого краю».

21 жовтня 2019 року у приміщенні ДП «Одесастандартметрологія» відбулося засідання конкурсної комісії, та були визначені переможці конкурсу дитячого малюнку та скульптури "Барви якісного світу".

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 25 жовтня 2019 р. о 12:30 у Художній галереї «ARTODESSA» літнього театру міського саду за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська 24б.

Також у Галереї відбудеться виставка-експозиція, на якій будуть представлені роботи учасників, пролунають пісні одеських виконавців.

Робота конкурсної комісії

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області