ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

Зустріч з представниками Проекту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні"

Опубликовано: 20 Август 2020
Просмотров: 1666

20 серпня 2020 року у ДП "Одесастандартметрологія" відбулася зустріч на міжнародному рівні генерального директора Гукасяна Антона Петросовича та фахівців Центру з оцінки відповідності продукції та послуг з представниками Проекту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні": Дарко Якшичем - ключовим експертом з географічних зазначень, Браніславом Ракєтіч - старшим експертом з географічних зазначень для харчових продуктів (Сербія), а також з представником відділу екології винограду Національного наукового центру "Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова" Національної академії аграрних наук України, вченим секретарем к.т.н. Булаєвою Юлією (Україна).

Відбулося обговорення про подальшу співпрацю з залученням провідних фахівців та технічних можливостей Випробувального Центру ДП "Одесастандартметрологія" у напрямку розвитку системи географічних зазначень в Україні у зв'язку з введенням в дію нової редакції Закону України "Про правову охорону географічних зазначень", який визначає засади правової охорони географічних зазначень в Україні та регулює відносини, що виникають у зв'язку з їх реєстрацією, використанням та захистом.

Заплановано до кінця року проведення спільних робіт для залучення вітчизняних виробників, які мають бажання і можливості у своїй місцевості виготовляти харчову продукцію з унікальними смаковими якостями. Для таких виробників будуть проводитись учбові семінари для ознайомлення з вимогами, які передбачені законодавством України та країнами ЄС.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області