ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

21.09.2021 року об 11:00 вебінар ДП «Миколаїв-стандартметрологія» на тему «Система НАССР – коротко про головне»

Опубликовано: 19 Сентябрь 2021
Просмотров: 1123

21.09.2021 року об 11:00 Державним підприємством «Миколаївстандартметрологія» заплановано проведення вебінару на тему «Система НАССР – коротко про головне».

До участі запрошуються представники бізнесу та бізнес-об’єднань, організацій і підприємств інфраструктури якості.

На сьогоднішній день законодавство України щодо безпечності харчових продуктів вимагає від операторів ринку, які задіяні в харчовому ланцюгу - від лану до столу, розробляти, вводити в дію та застосовувати постійно діючі процедури, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних чинників та контролю у критичних точках.

Багато власників бізнесу, які здійснюють діяльність з виробництва, зберігання, постачання, реалізації харчової продукції та в закладах громадського харчування, вважають за краще самостійно розробляти та впроваджувати систему НАССР, не ознайомившись з вимогами харчового законодавства. 1 велика їх частина даремно витрачає свої фінанси, навіть не зрозумівши куди вони їх витратили та в чому саме суть такої системи НАССР. Є декілька найтиповіших помилок, які здійснюють оператори ринку при розробці та впроваджені системи НАССР, витрачаючи при цьому величезні гроші.

Під час вебінару, що анонсується, представники ДП «Миколаївстандартметрологія» нададуть інформацію щодо законодавчих та основних вимог системи НАССР до програм-передумов при впровадженні та в процесі її поліпшення на підприємствах, які здійснюють діяльність з виробництва, зберігання, постачання, реалізації харчової продукції та в закладах громадського харчування.

Модератор вебінару - Кременецька Олена Федорівна, в.о. заступника директора з питань стандартизації, якості та наукової діяльності.

word Програма вебінару


Реєстрація учасників

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області