ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

30.11.2021р. відбувся вебінар Мінекономіки «Новації Регламенту ЄС 2019/1020 про ринковий нагляд та відповідність продуктів»

Опубликовано: 02 Декабрь 2021
Просмотров: 1100

Представники ДП "Одесастандартметрологія" взяли участь у вебінарі Мінекономіки на тему «Новації Регламенту ЄС 2019/1020 про ринковий нагляд та відповідність продуктів», що відбувся на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання 30 листопада 2021 року.

Під час заходу представники Департаменту регуляторної політики та підприємництва Мінекономіки, Офісу з розвитку підприємництва та експорту поінформували учасників про поточний стан здійснення ринкового нагляду нехарчової продукції, провели огляд очікуваних змін до законодавства у цій сфері, предметно розглянули функціональні можливості Експортного порталу, а також наявні інструменти підтримки експортерів.

Захід був проведений за підтримки Департаменту технічного регулювання та інноваційної політики Мінекономіки, а також проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

Переглянути запис вебінару

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області