ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

Інформаційне оголошення щодо проведення конкурсу із обов'язкового аудиту фінансової звітності

Опубликовано: 22 Март 2023
Просмотров: 164

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"

оголошує конкурс із обов’язкового аудиту фінансової звітності

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій з затвердженими документами – 15 робочих днів з дня, наступного за оприлюдненням оголошення про проведення конкурсу.

Основним завданням з обов'язкового аудиту фінансової звітності Підприємства є перевірка суб'єктом аудиторської діяльності відповідно до вимог Закону та міжнародних стандартів аудиту фінансової звітності Підприємства, яка включає баланс на 31 грудня відповідного року, звіт про фінансові результати за рік, з метою висловлення незалежної думки аудитора про її відповідність в усіх суттєвих аспектах і відповідність вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності та законів України.

Строк виконання робіт - 30 календарних днів.

Документи, що подаються учасником у складі конкурсної пропозиції:

  • Довідка про наявність відомостей про суб’єкта аудиторської діяльності у Розділі «СУБ’ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ПРОВОДИТИ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ» Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.
  • Довідка про перебування у трудових відносинах за основним місцем роботи не менше трьох аудиторів. Відомості про аудиторів повинні бути наявні в Реєстрі аудиторів у розділі «АУДИТОРИ» Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.
  • Копія чинного договору страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами, укладений відповідно до типової форми договору страхування, затвердженої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, за погодженням з Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.
  • Довідка суб’єкта аудиторської діяльності, що його керівник та працівники не є пов’язаними особами з Підприємством, не мають близьких родичів, що є працівниками Підприємства, відсутній конфлікт інтересів при наданні аудиторських послуг для Підприємства.
  • Довідка суб’єкта аудиторської діяльності про наявність системи внутрішнього контролю якості аудиторських послуг.
  • Проект договору на надання аудиторських послуг з зазначенням ціни договору. До проекту договору повинен бути доданий розрахунок ціни договору.
  • Копії документів, що підтверджують проходження перевірки системи контролю якості аудиторських послуг (за наявності).
  • Відомості про місцезнаходження служби, контактні телефони.

• Інформаційне оголошення

• Наказ "Щодо відбору суб’єктів аудиторської діяльності" (додатки)

• Конкурсна документація

Документи направляти на адресу ДП "Одесастандартметрологія":
65014, м. Одеса, вул. Чорноморська, 10, тел. (0482) 49-61-95, (048) 722-41-95, e-mail - Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області