ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

Представниками ДСНС проведено зайняття зі співробітниками Центру

Опубликовано: 11 Май 2023
Просмотров: 37

ДП «Одесастандартметрологія» працює під час воєнного стану, виконуючи основні завдання поставлені Мінекономіки, поповнюючи бюджет країни та наближаючи перемогу.

Складні умови воєнного стану, регулярні атаки нашого мирного міста ворожими безпілотниками та ракетами вимагають від нас набуття особливих навичок та здібностей. Для цього на підприємстві організовані відповідні заходи, тренінги та зайняття для співробітників.

Так, 5 травня поточного року на базі випробувального центру нашого підприємства, відділом запобігання надзвичайних ситуацій по Приморському району ОМТГ ОРУ ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій проведені зайняття зі співробітниками з пожежної безпеки, ознайомлення з правилами поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, з радіаційної та хімічної безпеки.

Провідним інспектором відділу, старшим лейтенантом служби цивільного захисту Владиславом Багнюком докладно викладені положення та надані практичні навички поводження при виникненні надзвичайних ситуацій.

Розуміючи важливість інформації, колектив підприємства проявив зацікавленість та вдячність керівництву підприємства та служби з надзвичайних ситуацій Приморського району за турботу щодо безпечності та збереження життя працівників та членів родин.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області