ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone     E-mail     Адреса   

Прес-служба

Просмотров: 5492

Шановні журналісти, наше підприємство відкрито для громадськості і засобів масової інформації. Ми готові надати будь-яку інформацію, що цікавить Вас інформацію щодо роботи ДП "Одесастандартметрологія" і переліку послуг, які ми надаємо.

У розділі фотогалерея Ви знайдете фотографії з високою роздільною здатністю, які можете використовувати з посиланням на наше джерело.

У розділі відео розміщена добірка виступів керівництва та фахівців в ДП "Одесастандартметрологія" в ЗМІ, а Прес-центр допоможе Вам ознайомитися з життям Підприємства починаючи з 2005 року.

Якщо Вас зацікавило наше Підприємство і Ви хочете дізнатися про нього більше, Вас чекає розділ Історія. У ньому ви знайдете результати роботи фахівців Підприємства з міським архівом. Ви дізнаєтеся багато цікавого і пізнавального не тільки про історію Підприємства, а й про витоки формування метрологічної служби в Одесі.

Керівництво та фахівці ДП "Одесастандартметрологія" відкриті для нашої з Вами співпраці. Прес-служба Підприємства готова забезпечити вас коментарями професіоналів-метрологів, керівництво Підприємства та начальники відділів завжди з радістю зустрінуться з вами для того, щоб дати інтерв'ю або відповісти на Ваші запитання.

Прес-служба ДП "Одесастандартметрологія" завжди відкрита для співпраці. Чекаємо на Ваші запитання і побажань.

 

Контактна інформація

Тел. (048) 715-00-94
E-mail – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Одеса, вул. Чорноморська, 10, каб. 24

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області