Прес-служба

Просмотров: 4400

Шановні журналісти, наше підприємство відкрито для громадськості і засобів масової інформації. Ми готові надати будь-яку інформацію, що цікавить Вас інформацію щодо роботи ДП "Одесастандартметрологія" і переліку послуг, які ми надаємо.

У розділі фотогалерея Ви знайдете фотографії з високою роздільною здатністю, які можете використовувати з посиланням на наше джерело.

У розділі відео розміщена добірка виступів керівництва та фахівців в ДП "Одесастандартметрологія" в ЗМІ, а Прес-центр допоможе Вам ознайомитися з життям Підприємства починаючи з 2005 року.

Якщо Вас зацікавило наше Підприємство і Ви хочете дізнатися про нього більше, Вас чекає розділ Історія. У ньому ви знайдете результати роботи фахівців Підприємства з міським архівом. Ви дізнаєтеся багато цікавого і пізнавального не тільки про історію Підприємства, а й про витоки формування метрологічної служби в Одесі.

Керівництво та фахівці ДП "Одесастандартметрологія" відкриті для нашої з Вами співпраці. Прес-служба Підприємства готова забезпечити вас коментарями професіоналів-метрологів, керівництво Підприємства та начальники відділів завжди з радістю зустрінуться з вами для того, щоб дати інтерв'ю або відповісти на Ваші запитання.

Прес-служба ДП "Одесастандартметрологія" завжди відкрита для співпраці. Чекаємо на Ваші запитання і побажань.

 

Контактна інформація

Тел. (048) 715-00-94
E-mail – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Одеса, вул. Чорноморська, 10, каб. 24

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.