ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"
ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС, ПРАЦЮЄ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ!
МИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ РЕЗЕРВНИМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯМ, ЩО СПРИЯЄ БЕЗПЕРЕБІЙНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПРОЦЕСУ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ.
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ! ДОВІДКИ: (0482) 49-61-95, (048) 722-41-95

ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА:

СТАНДАРТ ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT)
Шановні відвідувачи! У фонді НД ДП "Одесастандартметрологія" ви можете замовити національний стандарт ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT) «СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ. ВИМОГИ ДО БУДЬ-ЯКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В ХАРЧОВОМУ ЛАНЦЮЗІ»,
що набув чинності 1 вересня 2021 року і виданий українською мовою. Контактний телефон: (0482) 49-61-79
ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ
Щодо моніторингу рівня випромінювання ультрафіолетових бактерицидних ламп
ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДПРИЄМСТВА ОТРИМАВ НОВІ ПОВНОВАЖЕННЯ
Випробувальний центр ДП "Одесастандартметрологія" уповноважений на здійснення лабораторних досліджень (випробувань) харчових продуктів та продовольчої сировини для цілей Державного контролю
НОВИЙ ВИД ПОСЛУГ З АКТУАЛІЗАЦІЇ ПЕРЕЛІКУ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ
ЧОМУ ДП "ОДЕСАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"?
Державне підприємство "Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Одесастандартметрологія") виконує роботи та надає послуги із стандартизації, метрології, сертифікації продукції, послуг та систем управління якістю. Наш досвід роботи в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності є гарантом дотримання політики ДП "Одесастандартметрологія" у сфері якості, спрямованої на повне задоволення вимог наших замовників, суспільства та надання першокласних послуг.
ДП "Одесастандартметрологія" має сучасні еталони і оснащення, кваліфікований і досвідчений персонал, актуалізований фонд нормативної документації, атестованих аудиторів і повірників, а також численні угоди про співпрацю з компетентними організаціями (Держфлотінспекцією України, SGS, Бюро Верітас, акредитованими в Україні та за кордоном органами з сертифікації, випробувальними лабораторіями тощо). Наше підприємство має відділи в Ізмаїлі та Подольську.

Гарантія незалежності, репутація професіоналізму та неупередженості - основні підходи в роботі Центру

НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ (СЕРТИФІКАЦІЇ)
НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ МЕТРОЛОГІЇ
НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

Міжнародний стандарт забезпечить належну якість штрих-коду

Просмотров: 688

Застосування штрих-кодів дозволяє передавати великі обсяги різноманітної інформації. Зашифровані з їх допомогою дані полегшують класифікацію товарів і послуг, а також допомагають зрозуміти їх характеристики та особливості.

Штрихкодове маркування, що наноситься на поверхню продуктів і їх упаковку, а також на буклети послуг, допомагає стандартизувати продукти і послуги. Крім того, штрих-коди активно застосовуються при виробництві складних виробів, що збираються з безлічі компонентів, які можуть виготовлятися в рамках не зв'язаних між собою галузей. Вони також є невід'ємною частиною процедур інвентаризації та допомагають при ідентифікації пацієнтів в лікарнях. Таким чином, використання штрихового кодування дозволяє домогтися істотного підвищення ефективності в самих різних сферах.

Концепція штрих-коду зазнавала численних змін і адаптувалася протягом без малого восьми десятиліть. Ще в кінці 1940-х років команда аспірантів і випускників Дрексельского університету в США, надихнувшись кодом Морзе, розробила перший штрих-код. Він мав форму мішені для стрільби: ряд кіл з переривчастими лініями, вписаних один в одного. Команда розробила перший в світі штрих-код у надії допомогти менеджерам супермаркетів, які потребували ефективного інструменту для прискорення оформлення замовлень. Патент на цей винахід було надано в 1952 році. Приблизно в цей час автори патенту також розробили "грубий" прототип пристрою для "зчитування" штрих-кодів.

На жаль, створений ними штрих-код у формі круга трохи випередив свій час: його використання в ті роки було утруднено відсутністю ефективних інструментів для сканування. Цю проблему вдалося усунути майже десять років по тому, коли був створений перший лазер, який знайшов широке застосування у величезній кількості галузей і сфер.

На початку 1970-х років почалося просування Універсального продуктового коду (UPC), який представляв собою стандартний штрих-код для всіх товарів, що продаються в супермаркетах. Це позначення повинно було наноситися на товари виробниками і роздрібними торговцями.

Спочатку UPC мав форму все тієї ж мішені. Але згодом корпорація IBM представила гідну альтернативу у вигляді прямокутного штрих-коду, який дозволяв використовувати десять цифр і міг  зчитуватися в будь-якому напрямку і при будь-якій швидкості. Цей варіант був схвалений усіма зацікавленими сторонами, і перший прямокутний UPC був відсканований в магазині вже у 1974 році.

До початку XXI століття штрих-код використовувався переважною більшістю компаній, так чи інакше пов'язаних з виробництвом і торгівлею. Його сучасна версія дозволяє використовувати 12 цифр.

Правильне зчитування штрих-коду скануючим пристроєм, перш за все пов'язане з якістю його друку. Для цього Міжнародним комітетом зі стандартів в області інформаційних технологій (INCITS) було розроблено стандарт INCITS 182 "Керівництво за якістю друку штрих-кодів", перша версія якого була опублікована у 1990 році, а у теперішній час видана його нова версія - INCITS 182-1990 (S2017).

Використання цього стандарту гарантує безперервну та ефективну продаж продуктів підприємствами роздрібної торгівлі завдяки забезпеченню досить високої якості поліграфічного виконання штрих-кодів.

ПАСПОРТ БЕЗПЕКИ НА ХІМІЧНУ РЕЧОВИНУ

ДП "Одесастандартметрологія" надає комплекс інформаційно-консультаційних послуг по розробці Паспорта безпеки на хімічну речовину будь-якої складності
MSDS

Паспорт безпеки (SDS (safety data sheet) - паспорт безпеки; MSDS (material safety data sheet) - лист охорони даних, характеристика безпеки матеріалу) розробляємо відповідно до Регламенту ЄС №1907/2006 REACH. Контакти для отримання більш детальної інформації:

(048) 715-00-94, E-mail: 17@sm.od.ua Детальніше
Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області