ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ (048) 722-41-95
info@sm.od.ua
Як знайти
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
ПІДПРИЄМСТВО ПРАЦЮЄ У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ.
ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: (048) 722-41-95
ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ПАРТНЕРИ!
Державне підприємство «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації» (скорочено ДП «Одесастандартметрологія»), яке належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та є державним комерційним підприємством.
Хочемо повідомити, що ми підтримуємо життєздатність підприємства у цих важких для країни умовах воєнного стану і робимо все, що можливо для нашої Держави та наших замовників. Ми маємо можливість задовольняти наших замовників та надавати необхідні послуги, як з метрології так і стандартизації та сертифікації. Цим ми робимо свій внесок в підтримання економіки, стабільність якої так важлива у такий час, а кожен замовник послуг робить свій внесок у цих умовах, за що ми Вам дуже вдячні!
Юридична адреса Центру: 65014, м. Одеса, вул. Чорноморська, 10.
За місцем знаходження Центр розташовано за двома адресами:
Є два структурні підрозділи, які працюють у містах Подольськ та Ізмаїл.
Нагадуємо, що предметом діяльності ДП «Одесастандартметрологія» є виконання робіт та надання послуг у сфері стандартизації, метрології, оцінки (підтвердження) відповідності (сертифікації), а також проведення випробувань та досліджень.
У сфері метрології підприємство надає наступні послуги:
У сфері оцінки відповідності (сертифікації):
У сфері стандартизації:
У сфері випробувань
ДП «Одесастандартметрологія» має необхідну акредитацію та повноваження на виконання робіт в сфері метрології, стандартизації та сертифікації.
Сподіваємось на плідну співпрацю! Дякуємо що Ви з нами!
Телефони: | +38 (050) 460-00-03 +38 (050) 490-99-10 |
З повагою,
генеральний директор Антон ГУКАСЯН
Паспорт безпеки (SDS (safety data sheet) - паспорт безпеки; MSDS (material safety data sheet) - лист охорони даних, характеристика безпеки матеріалу) розробляємо відповідно до Регламенту ЄС № 1907/2006 REACH. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до відділу інформаційно-аналітичної роботи: тел. (048) 715-00-94, email: 17@sm.od.uaДетальніше
ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА:
Гарантія незалежності, репутація професіоналізму та неупередженості - основні підходи в роботі Центру
2 серпня вступив в силу Закон України «Про основні засади і вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» (№ 2496-VІІІ ), яким регламентовані вимоги до виробництва, маркування та обігу органічної продукції, а також встановлені основні принципи сертифікації органічного виробництва з деталізацією по галузях (органічного рослинництва, тваринництва, вирощування грибів, аквакультури, виробництва кормів, харчових продуктів, морських водоростей).
Закон вводиться в дію водиться в дію через рік, але вже з 2 серпня Кабміну необхідно вжити заходів щодо приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону. Зокрема, забезпечити на момент введення в дію Закону функціонування реєстрів операторів, органів сертифікації, органічних насіння і садивного матеріалу, а також Перелік органів іноземної сертифікації.
Виробник органічної продукції повинен використовувати безпечні технології, поновлювані ресурси і чисту воду.
В процесі органічного виробництва забороняється застосування будь-якого неприродного або неконтрольованого впливу на геном сільськогосподарських рослин і тварин, агрохімікатів, пестицидів, антибіотиків, гормональних препаратів, методів електричної або іншої стимуляції, іонізуючого випромінювання, стимуляторів росту тощо.
Виробники органічної продукції зобов'язані будуть проходити сертифікацію (з обов'язковим щорічним виїзним інспектуванням). Такі підприємства включаються до реєстру операторів ринку органічної продукції. Повноваження по сертифікації органічного виробництва отримають акредитовані органи сертифікації.
Продукт дозволяється маркувати як органічний тільки за умови, що він:
Органічна продукція повинна маркуватися державною логотипом. Обов'язковим елементом маркування є кодовий номер, який розміщується під державним логотипом і містить акронім, що ідентифікує державу походження, напис «organic» і реєстраційний код органу сертифікації.
Реклама будь-якого неорганічного продукту як органічного, в тому числі використання напису «органічний продукт» в найменуваннях і торгових марках, вважається недобросовісною рекламою.
Реалізація органічної продукції дозволяється будь-якими суб'єктами господарювання тільки при наявності відповідного сертифіката.
При переході від виробництва неорганічної до виробництва органічної продукції (перехідний період) оператор зобов'язаний дотримуватися вимог законодавства у сфері органічного виробництва. Операторам заборонено реалізовувати продукцію, вироблену під час перехідного періоду, як органічну.
Новий Закон не поширюється на виробництво і оборот продукції, призначеної для власного споживання, парфюмерно-косметичної продукції та лікарських засобів, продукцію полювання і рибальства, вилучену з природного середовища.
![]() |