ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone     E-mail     Адреса   

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
ПІДПРИЄМСТВО ПРАЦЮЄ У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ.
ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: (048) 722-41-95

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ПАРТНЕРИ!

Державне підприємство «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації» (скорочено ДП «Одесастандартметрологія»), яке належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та є державним комерційним підприємством.

Хочемо повідомити, що ми підтримуємо життєздатність підприємства у цих важких для країни умовах воєнного стану і робимо все, що можливо для нашої Держави та наших замовників. Ми маємо можливість задовольняти наших замовників та надавати необхідні послуги, як з метрології так і стандартизації та сертифікації. Цим ми робимо свій внесок в підтримання економіки, стабільність якої так важлива у такий час, а кожен замовник послуг робить свій внесок у цих умовах, за що ми Вам дуже вдячні!

Юридична адреса Центру: 65014, м. Одеса, вул. Чорноморська, 10.

За місцем знаходження Центр розташовано за двома адресами:

 • вул. Чорноморська, 10 - центр адміністративний, з сертифікації, стандартизації та нормативного забезпечення. Адміністративний центр є пам’ятником архітектури, який розміщений у історичній частині міста;
 • вул. Ковальська, 13 - метрологічний та випробувальний центри.

Є два структурні підрозділи, які працюють у містах Подольськ та Ізмаїл.

Нагадуємо, що предметом діяльності ДП «Одесастандартметрологія» є виконання робіт та надання послуг у сфері стандартизації, метрології, оцінки (підтвердження) відповідності (сертифікації), а також проведення випробувань та досліджень.

У сфері метрології підприємство надає наступні послуги:

 • повірка засобів вимірювальної техніки;
 • калібрування засобів вимірювальної техніки, іншого устаткування;
 • атестація випробувального обладнання;
 • вимірювання відповідно до методик виконання вимірювань (у т.ч. контроль вихідних параметрів обладнання).

У сфері оцінки відповідності (сертифікації):

 • сертифікація (оцінка відповідності) харчової продукції та продовольчої сировини;
 • сертифікація (оцінка відповідності) промислової продукції;
 • сертифікація (оцінка відповідності) будівельної продукції;
 • сертифікація (оцінка відповідності) дорожньо-транспортних засобів;
 • сертифікація систем управління якістю на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001;
 • сертифікація послуг (готелі, пансіонати, санаторії, ресторани, їдальні та інші).

У сфері стандартизації:

 • роботи з виготовлення та розповсюдження копій нормативних документів на паперових носіях;
 • актуалізація нормативних документів підприємств області;
 • розробка технічних умов.

У сфері випробувань

 • роботи з випробувань харчової продукції та продовольчої сировини за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками;
 • радіологічні випробування харчової та промислової продукції.

ДП «Одесастандартметрологія» має необхідну акредитацію та повноваження на виконання робіт в сфері метрології, стандартизації та сертифікації.

Сподіваємось на плідну співпрацю! Дякуємо що Ви з нами!

Телефони: +38 (050) 460-00-03
+38 (050) 490-99-10

З повагою,

генеральний директор Антон ГУКАСЯН

ПАСПОРТ БЕЗПЕКИ НА ХІМІЧНУ РЕЧОВИНУ

ДП "Одесастандартметрологія" надає комплекс інформаційно-консультаційних послуг по розробці Паспорта безпеки на хімічну речовину будь-якої складності
MSDS

Паспорт безпеки (SDS (safety data sheet) - паспорт безпеки; MSDS (material safety data sheet) - лист охорони даних, характеристика безпеки матеріалу) розробляємо відповідно до Регламенту ЄС № 1907/2006 REACH. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до відділу інформаційно-аналітичної роботи: тел. (048) 715-00-94, email: 17@sm.od.uaДетальніше

ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА:

СТАНДАРТ ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT)
Шановні відвідувачи! У фонді НД ДП "Одесастандартметрологія" ви можете замовити національний стандарт ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT) «СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ. ВИМОГИ ДО БУДЬ-ЯКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В ХАРЧОВОМУ ЛАНЦЮЗІ»,
що набув чинності 1 вересня 2021 року і виданий українською мовою. Контактний телефон: (0482) 49-61-79
ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ
Щодо моніторингу рівня випромінювання ультрафіолетових бактерицидних ламп
ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДПРИЄМСТВА ОТРИМАВ НОВІ ПОВНОВАЖЕННЯ
Випробувальний центр ДП "Одесастандартметрологія" уповноважений на здійснення лабораторних досліджень (випробувань) харчових продуктів та продовольчої сировини для цілей Державного контролю

НОВИЙ ВИД ПОСЛУГ З АКТУАЛІЗАЦІЇ ПЕРЕЛІКУ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ
ЧОМУ ДП "ОДЕСАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"?
Державне підприємство "Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Одесастандартметрологія") виконує роботи та надає послуги із стандартизації, метрології, сертифікації продукції, послуг та систем управління якістю. Наш досвід роботи в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності є гарантом дотримання політики ДП "Одесастандартметрологія" у сфері якості, спрямованої на повне задоволення вимог наших замовників, суспільства та надання першокласних послуг.
ДП "Одесастандартметрологія" має сучасні еталони і оснащення, кваліфікований і досвідчений персонал, актуалізований фонд нормативної документації, атестованих аудиторів і повірників, а також численні угоди про співпрацю з компетентними організаціями (Держфлотінспекцією України, Російським Морським Регістром Судноплавства, SGS, Бюро Верітас, акредитованими в Україні та за кордоном органами з сертифікації, випробувальними лабораторіями тощо). Наше підприємство має відділи в Ізмаїлі та Подольську.

Гарантія незалежності, репутація професіоналізму та неупередженості - основні підходи в роботі Центру

НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ (СЕРТИФІКАЦІЇ)
НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ МЕТРОЛОГІЇ
НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

Вступив в силу закон про органічну продукцію

Просмотров: 541

2 серпня вступив в силу Закон України «Про основні засади і вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» (№ 2496-VІІІ ), яким регламентовані вимоги до виробництва, маркування та обігу органічної продукції, а також встановлені основні принципи сертифікації органічного виробництва з деталізацією по галузях (органічного рослинництва, тваринництва, вирощування грибів, аквакультури, виробництва кормів, харчових продуктів, морських водоростей).

Закон вводиться в дію водиться в дію через рік, але вже з 2 серпня Кабміну необхідно вжити заходів щодо приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону. Зокрема, забезпечити на момент введення в дію Закону функціонування реєстрів операторів, органів сертифікації, органічних насіння і садивного матеріалу, а також Перелік органів іноземної сертифікації.

Виробник органічної продукції повинен використовувати безпечні технології, поновлювані ресурси і чисту воду.

В процесі органічного виробництва забороняється застосування будь-якого неприродного або неконтрольованого впливу на геном сільськогосподарських рослин і тварин, агрохімікатів, пестицидів, антибіотиків, гормональних препаратів, методів електричної або іншої стимуляції, іонізуючого випромінювання, стимуляторів росту тощо.

Виробники органічної продукції зобов'язані будуть проходити сертифікацію (з обов'язковим щорічним виїзним інспектуванням). Такі підприємства включаються до реєстру операторів ринку органічної продукції. Повноваження по сертифікації органічного виробництва отримають акредитовані органи сертифікації.

Продукт дозволяється маркувати як органічний тільки за умови, що він:

 • виготовлений відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції;
 • містить не менше 95% органічних інгредієнтів сільськогосподарського походження (по вазі без урахування частки води і куховарської солі);
 • містить не більше 5% за (вагою) неорганічних інгредієнтів, включених до переліку речовин (інгредієнтів, компонентів), які дозволяється використовувати в процесі органічного виробництва в гранично допустимих кількостях.

Органічна продукція повинна маркуватися державною логотипом. Обов'язковим елементом маркування є кодовий номер, який розміщується під державним логотипом і містить акронім, що ідентифікує державу походження, напис «organic» і реєстраційний код органу сертифікації.

Реклама будь-якого неорганічного продукту як органічного, в тому числі використання напису «органічний продукт» в найменуваннях і торгових марках, вважається недобросовісною рекламою.

Реалізація органічної продукції дозволяється будь-якими суб'єктами господарювання тільки при наявності відповідного сертифіката.

При переході від виробництва неорганічної до виробництва органічної продукції (перехідний період) оператор зобов'язаний дотримуватися вимог законодавства у сфері органічного виробництва. Операторам заборонено реалізовувати продукцію, вироблену під час перехідного періоду, як органічну.

Новий Закон не поширюється на виробництво і оборот продукції, призначеної для власного споживання, парфюмерно-косметичної продукції та лікарських засобів, продукцію полювання і рибальства, вилучену з природного середовища.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області