Семинар ISO 22000:2018 в Одессе

Новий стандарт ІSО щодо захисту лісів

Опубликовано: 06 Ноябрь 2018
Просмотров: 48

Зникнення та деградація лісів руйнує нашу планету, загрожує біорізноманіттю, руйнує кліматичну систему і веде до глобального потепління. У міру зростання обізнаності споживачів зростає потреба в знаннях про походження деревини в продуктах, які вони купують.

Простежити походження деревини досить складно. Це пов'язано з великою різноманітністю видів деревини та учасників у ланцюгу поставок, дослідженням її походження в документальних джерелах.

Таким чином, є потреба в надійному методі відстеження походження деревини за допомогою документальних джерел інформації, який допоміг би компаніям використати деревину, а галузі розвиватися.

Новий стандарт ISO 38200 "Ланцюг поставок деревини і продукції з деревини" Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) визначає такі вимоги до ланцюга поставок деревини, за допомогою яких стане можливим відстеження походження деревини і виробів з дерева на кожному кроці в ланцюзі постачань.

Стандарт ISO 38200 дозволить визначити, чи був перевірений матеріал. Для цього можуть бути надані докази відповідності конкретним документальним вимогам або конкретній схемі сертифікації. Також може бути зазначено, що матеріал був створений завдяки переробці сміття або іншим способом з використанням потоку відходів.

Документ забезпечує загальну структуру, що дозволяє підприємствам в ланцюжку поставок деревини «говорити однією мовою». Він також допомагає покупцям простежувати деревину з різних джерел, тим самим уникаючи попадання в ланцюг поставок деревини з незаконних джерел.

Інформація для Вас
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.