Відзначаємо Всесвітній день якості

Опубликовано: 07 Ноябрь 2018
Просмотров: 282

Всесвітній день якості відзначається щорічно в другий четвер листопада в багатьох країнах світу. Це свято було створено за ініціативою Європейської організації якості, а незабаром ідея була підтримана і Організацією Об'єднаних Націй.

Вперше світова громадськість відзначила цей день у 1989 році. А опісля шість років Європейська організація якості оголосила тиждень, в який потрапляє цей другий листопадовий четвер, Європейським тижнем якості.

Мета Всесвітнього дня якості: підвищити значення високої якості продукції і послуг, а також в активізації тієї діяльності, яка направлена на залучення уваги до проблеми якості. Адже йдеться не лише про безпеку товарів для людини і довкілля, але й про міру задоволеності запитів і очікувань споживачів.

Проблема якості — одна з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу. У сучасних умовах якість є ключем до успіху в діяльності будь-якого підприємства, будь-якої галузі і, звичайно ж, кожної країни.

У цей день проводяться різні виставки, які демонструють якісні та конкурентоспроможні товари. Якісними зараз вважаються товари, які зберігають навколишнє середовище, фізичне та психічне здоров'я людини.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.