ПАСПОРТ БЕЗПЕКИ НА ХІМІЧНУ РЕЧОВИНУ

ДП "Одесастандартметрологія" надає комплекс інформаційно-консультаційних послуг по розробці Паспорта безпеки на хімічну речовину будь-якої складності
MSDS

Паспорт безпеки (SDS (safety data sheet) - паспорт безпеки; MSDS (material safety data sheet) - лист охорони даних, характеристика безпеки матеріалу) розробляємо відповідно до Регламенту ЄС № 1907/2006 REACH. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до відділу інформаційно-аналітичної роботи: тел. (048) 715-00-94, email: 17@sm.od.uaДетальніше

ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА:

ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДПРИЄМСТВА ОТРИМАВ НОВІ ПОВНОВАЖЕННЯ
Випробувальний центр ДП "Одесастандартметрологія" уповноважений на здійснення лабораторних досліджень (випробувань) харчових продуктів та продовольчої сировини для цілей Державного контролю

НОВИЙ ВИД ПОСЛУГ З АКТУАЛІЗАЦІЇ ПЕРЕЛІКУ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ
ЧОМУ ДП "ОДЕСАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"?
Державне підприємство "Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Одесастандартметрологія") виконує роботи та надає послуги із стандартизації, метрології, сертифікації продукції, послуг та систем управління якістю. Наш досвід роботи в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності є гарантом дотримання політики ДП "Одесастандартметрологія" у сфері якості, спрямованої на повне задоволення вимог наших замовників, суспільства та надання першокласних послуг.
ДП "Одесастандартметрологія" має сучасні еталони і оснащення, кваліфікований і досвідчений персонал, актуалізований фонд нормативної документації, атестованих аудиторів і повірників, а також численні угоди про співпрацю з компетентними організаціями (Держфлотінспекцією України, Російським Морським Регістром Судноплавства, SGS, Бюро Верітас, акредитованими в Україні та за кордоном органами з сертифікації, випробувальними лабораторіями тощо). Наше підприємство має відділи в Ізмаїлі та Подольську.

Гарантія незалежності, репутація професіоналізму та неупередженості - основні підходи в роботі Центру

НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ (СЕРТИФІКАЦІЇ)
НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ МЕТРОЛОГІЇ
НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

І не тільки з добрим серцем ...

Просмотров: 579

У невеликому, але затишному залі на вулиці Макаренка, 20 було багатолюдно і шумно від дитячих голосів і веселощів. Тут зібралися дівчинки з дитячого будинку-інтернату для дітей-інвалідів з обмеженими розумовими можливостями. Для діточок була організована насичена концертна програма, присвячена Дню Святого Миколая.

Урочистий захід відкрив святий отець Сергій, який є постійним гостем дитячого будинку-інтернату, він прочитав молитву, подарував усім діткам молитовники та розповів про свято.

Для того, щоб порадувати вихованців інтернату запросили дитячі ансамблі, які виступили з танцювальними і вокальними номерами. Також були присутні представники Одеської обладміністрації, телеканал "Думська", волонтери і спонсори. Не залишилося осторонь і наше державне підприємство "Одесастандартметрологія".

З великим серцем і відкритою душею ми взяли участь у допомозі для дитячого будинку-інтернату, виступивши в якості одного зі спонсорів з питання капітального ремонту двох приміщень для проживання і навчання дітей різного віку, які були відкриті в урочистій обстановці до Дня Святого Миколая. Крім іншого, представники ДП "Одесастандартметрологія" вручили подарунки діткам, які взяли участь в конкурсі дитячого малюнку "Барби якісного світу", який проводився нашим підприємством.

Було дуже приємно брати участь в подібному заході і поділитися частинкою тепла своєї душі, а натомість побачити щасливі обличчя дітей.

                                                

 

 

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області