ПАСПОРТ БЕЗПЕКИ НА ХІМІЧНУ РЕЧОВИНУ

ДП "Одесастандартметрологія" надає комплекс інформаційно-консультаційних послуг по розробці Паспорта безпеки на хімічну речовину будь-якої складності
MSDS

Паспорт безпеки (SDS (safety data sheet) - паспорт безпеки; MSDS (material safety data sheet) - лист охорони даних, характеристика безпеки матеріалу) розробляємо відповідно до Регламенту ЄС № 1907/2006 REACH. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до відділу інформаційно-аналітичної роботи: тел. (048) 715-00-94, email: 17@sm.od.uaДетальніше

ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА:

ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДПРИЄМСТВА ОТРИМАВ НОВІ ПОВНОВАЖЕННЯ
Випробувальний центр ДП "Одесастандартметрологія" уповноважений на здійснення лабораторних досліджень (випробувань) харчових продуктів та продовольчої сировини для цілей Державного контролю

НОВИЙ ВИД ПОСЛУГ З АКТУАЛІЗАЦІЇ ПЕРЕЛІКУ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ
ЧОМУ ДП "ОДЕСАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"?
Державне підприємство "Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Одесастандартметрологія") виконує роботи та надає послуги із стандартизації, метрології, сертифікації продукції, послуг та систем управління якістю. Наш досвід роботи в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності є гарантом дотримання політики ДП "Одесастандартметрологія" у сфері якості, спрямованої на повне задоволення вимог наших замовників, суспільства та надання першокласних послуг.
ДП "Одесастандартметрологія" має сучасні еталони і оснащення, кваліфікований і досвідчений персонал, актуалізований фонд нормативної документації, атестованих аудиторів і повірників, а також численні угоди про співпрацю з компетентними організаціями (Держфлотінспекцією України, Російським Морським Регістром Судноплавства, SGS, Бюро Верітас, акредитованими в Україні та за кордоном органами з сертифікації, випробувальними лабораторіями тощо). Наше підприємство має відділи в Ізмаїлі та Подольську.

Гарантія незалежності, репутація професіоналізму та неупередженості - основні підходи в роботі Центру

НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ (СЕРТИФІКАЦІЇ)
НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ МЕТРОЛОГІЇ
НАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ В СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

СЕМИНАР "Системы менеджмента безопасности пищевых продуктов, построенные на принципах НАССР. Новая версия стандарта ISO 22000:2018. Внутренний аудит систем управления согласно ДСТУ ISO 19011:2012"

Просмотров: 1819
Когда     Где
Дата начала: 11 декабря 2018, 10:00

Занятия проводятся с перерывом на обед

 Украина, г. Одесса,

ул. Кузнечная 13, 4 этаж, актовый зал.

Стоимость     Записаться
Стоимость семинара для одного человека - 

1600 грн (с НДС)

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Факс: (048) 715-00-95
Язык     Материалы
Язык проведения тренинга:
русский и украинский
Учебные материалы будут
предоставлены в ходе семинара

ГП "Одессастандартметрология", как уполномоченный и аккредитованный орган по сертификации систем управления и региональный координатор работ по управлению качеством, проводит учебно-практический семинар, который будет полезным для предприятий и организаций различных сфер деятельности и направленности, особенно в условиях глобального кризиса, когда требуется особый подход к управлению в компании с целью повышения результативности и эффективности производственной деятельности в современных условиях. Данный семинар, так же будет полезен предприятиям и организациям, на которых уже внедрена система управления с целью ее улучшения.

Темы: "Системы менеджмента безопасности пищевых продуктов, построенные на принципах НАССР. Новая версия стандарта ISO 22000:2018. Внутренний аудит систем управления согласно ДСТУ ISO 19011:2012".

 На семинаре будут рассмотрены общие вопросы, касающиеся систем управления качеством, вопросы внедрения, функционирования, сертификации, внутреннего аудита и управления рисками.

Семинар-практикум будет проводить аудитор, который имеет многолетний опыт в отрасли управления качеством и сертификации систем менеджмента, Литвиненко Татьяна Валерьевна.

Участники, которые успешно пройдут курс, получат свидетельства.

Стоимость семинара составит 1600 грн. (с НДС).

В рамках семинара желающие могут приобрести официальные копии стандартов ДСТУ ISO 22000:2007, ДСТУ ISO 19011:2012.

Срок проведения 11 декабря 2018 г. с 10:00 по адресу: г. Одесса, ул. Кузнечная 13, (4 эт., актовый зал).

Для формирования учебной группы в семинаре необходимо подать заявку:
     E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 или факс (048) 715-00-95.

СКАЧАТЬ ЗАЯВКУ

Примечание: В стоимость курса входят необходимые информационные материалы, которые выдаются участникам, кофе и чай (в перерывах). В стоимость не входит расходы на проезд и проживание. При участии в семинаре больше 2-х лиц от одного предприятия стоимость составляет 1440,00 грн. за учебу одного лица.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області