Сертифікація систем екологічного керування ISO 14001

Просмотров: 1750

Завантажити бланк заявки

Перелік необхідних документів

Сертифікація проводиться на відповідність вимогам стандарту ISO 14001 (ДСТУ ISO 14001). Загальне призначення цього стандарту полягає в сприянні охороні навколишнього середовища та попередження забруднення, враховуючи соціально-економічні потреби. У сучасному світі при роботі підприємств приділяється особлива увага щодо мінімізації екологічного впливу на навколишнє середовище, тому при впровадженні систем управління на підприємстві з урахуванням вимог і положень ISO 14001 є актуальним і заслуговує повагу і довіру з боку споживачів і партнерів. При функціонуванні системи управління, яка відповідає вимогам ISO 14001, особлива увага приділяється використанню та застосуванню законодавчих та інших обов'язкових вимог щодо навколишнього середовища в рамках діяльності підприємства, які можуть бути застосовані до екологічних аспектів підприємства.

Застосування в системі управління підприємством положень цього стандарту передбачає наявність на підприємстві:
• екологічної політики і цілей;
• екологічних завдань (програм) для відповідних підрозділів;
• екологічних аспектів, які задокументовані і оновлюються.

 

Застосування вище зазначених вимог допомагає визначити екологічні аспекти підприємства і управляти ними, що в свою чергу:
• мінімізує або запобігає забрудненню навколишнього середовища в цілому;
• систематизує і скорочує шкідливі викиди;
• скорочує і оптимізує утилізацію шкідливих відходів.

 

Важливо знати, що на вартість сертифікації систем управління і подальших інспекційних аудитів впливають три основні чинника це чисельність співробітників, категорія складності продукції, яку виробляє підприємство і кількість виробничих майданчиків, офісів їх територіальне розташування.

Задати питання і отримати докладну інформацію по сертифікації системи екологічного управління, Ви зможете у відділі сертифікації систем менеджменту

Контактна інформація

Начальник відділу сертифікації систем менеджменту –  Литвиненко Тетяна Валеріївна
Заступник начальника відділу сертифікації систем менеджменту - Сочинська Неля Григорівна
Тел. відділу (048) 725-22-22
E-mail – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Одеса, вул. Чорноморська, 10

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.