Сертифікація систем управління якістю ISO 9001

Просмотров: 2806

Завантажити бланк заявки

Перелік необхідних документів

Сертифікація проводиться на відповідність вимогам стандарту ISO 9001 (ДСТУ ISO 9001), які носять загальний характер і не передбачають забезпечення одноманітності структури систем управління якістю або одноманітність документації, так як застосовні до діяльності будь-якої організації незалежно від типу, розміру та продукції, що випускається (послуги, що надається).

Текст ISO 9001 не містить вимог до інших систем менеджменту (екологічний менеджмент, техніка безпеки і охорона праці, фінансовий менеджмент), але дозволяє організації інтегрувати свою систему управління якістю з відповідними вимогами загальної системи менеджменту.

Застосування підходів ISO 9001 (ДСТУ ISO 9001) в системі управління підприємством допомагає вирішити багато внутрішніх і зовнішніх питань:
• описати і систематизувати процеси підприємства, в тому числі і виробничі;
• виробити єдиний підхід до управління і планування;
• забезпечити прозорість і легкість управління діяльністю організації;
• правильно організувати внутрішній контроль на підприємстві за допомогою внутрішніх аудитів;
• запровадити механізм постійного поліпшення системи управління і підвищити результативність і ефективність роботи співробітників на всіх рівнях.

І як наслідок:

• поліпшити якість продукції або послуг, тим самим підвищити задоволеність своїх замовників і зацікавлених сторін, до яких так само відноситься і держава;
• підвищити свою конкурентоспроможність на внутрішньому і зовнішньому ринку;
• підвищити інвестиційну привабливість підприємства;
• розширити можливості для співпраці із зарубіжними партнерами;
• отримати переваги перед конкурентами при участі в тендерах, при проведенні яких важлива увага приділяється наявності системи управління якістю на підприємстві.

 

Важливо знати, що на вартість сертифікації систем управління і подальших інспекційних аудитів впливають три основні чинники це чисельність співробітників, категорія складності продукції, яку виробляє підприємство і кількість виробничих майданчиків, офісів їх територіальне розташування.

Безпосередньо сертифікація на відповідність вимогам стандарту ISO 9001 (ДСТУ ISO 9001) дає підприємству можливість отримати сертифікат на систему управління якістю як в національній Системі сертифікації УкрСЕПРО, так і реєстрі акредитованого органу з сертифікації систем управління ДП «Одесастандартметрологія», сертифікат, видається відповідно до міжнародних норм і вимог відповідно до акредитації Національного агентства з акредитації України (НААУ), атестат №8О028.

Задати питання і отримати докладну інформацію по сертифікації системи менеджменту, Ви зможете у відділі сертифікації систем менеджменту 

Контактна інформація

Начальник відділу сертифікації систем менеджменту –  Литвиненко Тетяна Валеріївна
Заступник начальника відділу сертифікації систем менеджменту - Сочинська Неля Григорівна
Тел. відділу (048) 725-22-22
E-mail – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Одеса, вул. Чорноморська, 10

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання від одного з працівників нашої служби підтримки клієнтів, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства та його відділів.