Семінари

Просмотров: 9514

ДП "Одесастандартметрологія", як уповноважений і акредитований орган по сертифікації систем управління і регіональний координатор робіт з управління якістю, проводить навчально-практичні семінари, які є конструктивними для підприємств і організацій різних сфер діяльності і спрямованості, особливо в умовах глобальної кризи, коли необхідний особливий підхід до управління компанії з метою підвищення результативності та ефективність виробничої діяльності в сучасних умовах. Інформація, отримана в ході семінарів, також буде корисна і підприємствам, на яких вже проваджена система управління з метою її поліпшення.

Проводиться прийом заявок на участь в семінарах наступної тематики:

  • Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій відповідно до ДСТУ ISO/IEC 17025;
  • Системи управління якістю;
  • Внутрішній аудит систем управління;
  • Забезпечення якості та безпеки харчової продукції на підприємстві.

Якщо Вас зацікавила будь-яка із зазначених тем, Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями для уточнення інформації по тел. (0482) 49-61-95, або надіслати заявку щодо проведення семінару на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . У разі набору достатньої кількості слухачів можливе проведення позапланових семінарів.

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області