ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

Сертифікація продукції та послуг

Просмотров: 28331

Важливим механізмом забезпечення права громадян України на отримання якісної продукції та послуг є підтвердження їх відповідності вимогам національних стандартів, зокрема - процедура сертифікації і оцінки відповідності технічним регламентам.

Сертифікація продукції - це процедура підтвердження відповідності якісних характеристик, завдяки якій незалежна від виробника і споживача організація засвідчує документально, що продукція відповідає встановленим вимогам.

ДП "Одесастандартметрологія", як призначений і уповноважений орган із сертифікації продукції, сертифікує продукцію, яка виробляється або ввозиться на територію України.

Розрахунок вартість робіт з сертифікації продукції та послуг здійснюється згідно інструкції: 7.2-00-03 "Порядок визначення вартості робіт з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів." Ознайомитися з положенням порядку можливо за письмовим запитом.

Процедура добровільної сертифікації передбачена для сумлінного виробника, впевненого в якості продукту, що виготовляється і виробника, який шукає додаткові можливості підтвердження високого рівня якості продукту.

Поряд з сертифікацією існує процедура оцінки відповідності технічним регламентам. На даний момент в Україні діє понад 80 технічних регламентів, ООВ ДП "Одесастандартметрологія" акредитовано на виконання робіт з оцінки відповідності по 9 технічним регламентам, має призначення на виконання робіт по 7 технічним регламентам, виконує роботи по 3-х з них, детальніше тут

Перелік послуг, що надаються в області сертифікації:

Сертифікація будівельних матеріалів застосовується для захисту інтересів і здоров'я споживачів. Така сертифікація зводить до мінімуму ризик можливих проблем з навколишнім середовищем, в результаті використання неякісних будівельних матеріалів, а також гарантує безпеку і довговічність збудованих будівель.

Сертифікація будівельної продукції


ДП «Одесастандартметрологія» здійснює сертифікацію автосервісів (СТО). Наявність подібного сертифіката є гарантією для клієнта того, що обслуговування проходить відповідно до діючих стандартів і правил. Підкреслимо, що зазначена процедура сертифікації є повністю добровільною, отже, наявність подібного сертифіката свідчить не тільки про високий рівень сервісу, а й про турботу підприємства про свій імідж на ринку.

Сертифікація послуг СТО


Процедура сертифікації засобів розміщення (готелі, бази відпочинку, ресторани) передбачає оцінку відповідності заявлених якісних показників, а також підтвердження кількості «зірок» того чи іншого готелю. Наявність сертифікату якості на послуги розміщення може стати одним з головних критеріїв вибору готелю для віддалених користувачів.

Сертифікація послуг


Процедура сертифікації харчової продукції має на увазі під собою процес перевірки якісних показників продукції компанією, незалежної від виробника, і документальне підтвердження норм, встановлених законодавством. Проводиться незалежний відбір зразків продукції та їх дослідження в лабораторіях Підприємства. Сертифікат відповідності видається на підставі позитивних результатів, які підтверджуються протоколами випробувань продукції.

Сертифікація харчової продукції


Сертифікат якості промислової продукції підтверджує її якісні характеристики, передбачає в своїй основі процес доведення якості шляхом проведення лабораторних випробувань. Список випробувань і перелік документів, необхідних для проведення сертифікації промислової продукції ДП «Одесастандартметрологія» представлено по посиланню нижче:

Сертифікація промислової продукції


ДП «Одесастандартметрологія» є призначеним та уповноваженим органом по сертифікації продукції і послуг і акредитований Національним агентством з акредитації України на проведення робіт з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів; аудитів і сертифікації систем управління; випробувань харчових продуктів та харчової сировини, парфюмерно-косметичних, миючих засобів і тютюнових виробів, будівельної та промислової продукції. З повним переліком правовстановлюючих документів пропонуємо ознайомитися, перейшовши за посиланням:

Наші повноваження у сфері сертифікації


ДП "Одесастандартметрологія" допоможе Вам заощадити час і кошти, провести сертифікацію в найкоротші терміни і без посередників. Ми гарантуємо супровід клієнта, професійні консультації та привітне ставлення.

Нагадуємо, що довіру споживача - ключ до успішного розвитку Вашого бізнесу, а сертифікат відповідності, виданий ДП "Одесастандартметрологія" - гарантія якості, підтверджена Державним Підприємством.


Ми раді співпраці з Вами!

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області