ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

Стандартизація та нормативне забезпечення

Просмотров: 16955

Стандартизація - це діяльність, спрямована на розробку і встановлення вимог, норм, правил, характеристик як обов'язкових для виконання, так і таких, які рекомендуються. Внаслідок широкого і багаторазового застосування таких вимог, правил, норм і характеристик ми зможемо досягти високого ступеня відповідності товарів (послуг, процесів) їх функціональному призначенню, а також домогтися усунення технічних бар'єрів в міжнародному товарообміні.

Стандартизація є актуальним питанням для економіки будь-якого підприємства. Успішна діяльність по стандартизації багато в чому залежить від інформованості, системності та впорядкованості дій.

Відділ стандартизації та нормативного забезпечення ДП "Одесастандартметрологія" пропонує свої послуги за наступними напрямками:
• Виготовлення офіційних копій національних стандартів України (ДСТУ), міждержавних стандартів (ГОСТ), державний класифікатор (ДК);
• Реєстрація технічних умов на продукцію;
• Перевірка перед державною реєстрацію проектів технічних умов;
• Роботи, пов'язані з агентською діяльністю (актуалізація, копіювання);
• Інформаційне обслуговування фондів нормативних документів підприємств усіх форм власності;
• Професійні консультації (постановка продукції на виробництво, розробка, оформлення, побудова технічних умов маркування продукції і т.д.);
• Надання інформації за запитом замовників про конкретну продукцію, про виробника або власника ТУ, про чинність ТУ, про продукцію, яка виготовляється певним підприємством (регіоном);
• Проводимо оцінку технічного рівня і конкурентоспроможності продукції, яка розробляється і випускається в Україні.

Копії національних стандартів України (ДСТУ) ви можете придбати за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморська, 10 або замовити послугу поштового відправлення в будь-який регіон України.

Фонд нормативної документації ДП "Одесастандартметрологія" один з перших в Україні за кількістю документів, діючих на території України і якістю їх обробки. Наша бібліотека стандартів існує з 1955 року.

Бібліотека державних стандартів постійно актуалізується і поповнюється новими документами, серед яких:
• національні стандарти (ДСТУ, РСТ);
• національні стандарти, гармонізовані з європейськими та міжнародними (ДСТУ ISO, ДСТУ IEC, ДСТУ EN, ДСТУ IDF, ДСТУ UN/ECE R, ГОСТ);
• міждержавні стандарти (ГОСТ);
• а також норми, рекомендації, правила, що встановлюють вимоги до всіх етапів життєвого циклу.

Високий професіоналізм співробітників ДП "Одесастандартметрологія" забезпечить якісне виконання вашого замовлення. Ми готові співпрацювати з органами виконавчої влади, з підприємствами і організаціями з питань стандартизації для досягнення наступних цілей: забезпечення якості та безпеки життя і здоров'я людини, тварин, рослин, майна та охорони навколишнього середовища, створення умов для раціонального використання всіх видів ресурсів та відповідності об'єктів стандартизації своєму призначенню, сприяння усуненню технічних бар'єрів в торгівлі.

Контактна інформація

Відділ Стандартизації та Нормативного Забезпечення

Калиновська Вікторія Василівна начальник відділу

Тел. відділу: (0482) 49-61-79, (048) 725-82-36

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса: м. Одеса, вул. Чорноморська, 10 (2 поверх, каб. 26)

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області