ПРАЦЮЄМО У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ  Phone ,     E-mail     Адреса   

Відділ надання послуг у сфері метрології

Просмотров: 5987

Відділ надання послуг у сфері метрології, що має накопичений багаторічний досвід з атестації вимірювальних лабораторій самих різних галузей економіки, для засвідчення технічної компетентності вимірювальних лабораторій в частині проведення вимірювань, пропонує всім бажаючим здійснити добровільне оцінювання стану системи керування вимірюваннями згідно ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» (ISO 10012:2003, IDT).

Підтвердження відповідності системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 (тобто наявність вимірювальних можливостей і компетентності проведення вимірювань) відбувається шляхом проведення на договорних засадах незалежного аудиту метрологічної служби або лабораторії. Аудит системи керування вимірюваннями проводиться з метою незалежного підтвердження запровадження та оцінки відповідності системи керування вимірюваннями чинним метрологічним нормам.

Результати оцінювання стану системи керування вимірюваннями можуть бути використані лабораторіями для підтвердження (декларування) якості процесів вимірювань забезпечення якості продукції, при оцінці конкурентноспроможності та якості продукції і послуг, у вирішенні спірних питань між постачальником та споживачем, а також для підвищення шансів бути обраним замовниками в якості постачальника продукції та послуг.

Основні напрямки діяльності відділу надання послуг у сфері метрології Державного підприємства «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації» в напрямку оцінювання стану вимірювань та підтвердження технічної компетентності лабораторій:

  • оцінювання стану системи керування вимірюваннями на відповідність вимогам ДСТУ ISO 10012:2005;
  • метрологічне обстеження (моніторинг) вимірювальних лабораторій;
  • надання інформаційно-консультаційних послуг з питань метрологічного забезпечення діяльності вимірювальних лабораторій.

Контактна інформація

Начальник відділу – Домікан Майя Василівна
Тел. відділу (048) 726-79-82, тел./факс (048) 726-79-57
E-mail – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Одеса, вул. Кузнечна, 13, каб. 413

Напишіть нам
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Отримайте відповіді на Ваші запитання, заповнивши наведену нижче форму. Також будемо вдячні Вам за будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи підприємства.

ДП "Одесастандартметрологія" не має контрольно-наглядових повноважень.
Прохання зі скаргами на якість товарів, робіт і послуг звертатись до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області